پاف مبل چیست و چه کاربردی دارد؟

پاف مبل در حقیقت نوعی از مبل است که جایی برای تکیه دادن در آن وجود نداشته و در بازار معمولا به شکل مربعی و یا به شکل گرد وجود دارد. به عنوان یک قاعده کلی، معمولاً پاف مبل به گونه‌ای است که پایه‌ها در آن مشخص نیستند. در آمریکا، پاف بخشی از مبلمان منزل است که به عنوان یک صندلی بدون پشتی، نیمکت، چهارپایه و میز قهوه استفاده می‌شود. در کشورهای اروپایی نیز ممکن است به عنوان محلی برای ذخیره‌سازی استفاده شود؛ در این گونه پاف، پشتی رویی پاف قابل برداشتن است تا بتوان و سایل مورد نظر را درون آن قرار داد. از پاف مبل می‌توان در سرتاسر خانه از قبیل اتاق خواب، اتاق بازی، اتاق پذیرایی و نشیمن استفاده کرد. پاف‌های چرمی و پاف نیمکت مانند را اغلب می‌توان به عنوان جایگزینی مناسب برای مبل انتخاب کرد.

کاربرد پاف مبل

  • از کاربردهای پاف مبل می‌توان به محلی برای قرار دادن پا در زمان نشستن و استراحت کردن اشاره کرد. این نوع پاف‌ها در اندازه های کوچک تولید می‌شوند و ارتفاع کمی دارند. نوع دیگری از پاف مبل هم وجود دارد که برای نشست است و ارتفاع استاندارد یمک صندلی و مبل را دارند.
  • پاف‌های هم وجود دارد که مانند صندوق هستند این نوع پاف‌ها محل خوبی برای قرار دادن بالشتک‌ها و کوسن‌ها هستند.
  • از نمونه های دیگر پاف که در کنار مبلمان استفاده می‌شوند میتوان به پاف‌های طرح میز اشاره کرد. این نوع پاف‌ها بسیار کاربردی بوده و می‌توانند به عنوان یک دست ست کامل میز در اختیار شما قرار گیرند. اگر از پاف برای میز استفاده می‌کنید بهتر است شیشه ایی اندازه رویه پاف خریداری کنید تا قرار دادن اجسام بر روی پاف راحت‌تر باشد و همچنین از کثیف شدن رویی پاف جلوگیری شود.
  • در برخی پاف‌ها سازنده یک حالت کتابخانه‌ایی نیز داخل پاف طراحی می‌کند که می‌تواند محل قرار دادن کتاب‌هایی باشد که شما در حال خواندن آن هستید.
پاف مبل
t13y
آگوست 20, 2020